• BAL KARNAWAŁOWY

• Jak co roku, tradycyjnie w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Przedszkolaki zaprezentowały swoje piękne karnawałowe stroje! Były tańce, wspólne zabawy i dużo radości!

Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki poczęstunek :)

• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2024/2025

•

Zapraszamy rodziców do zapisów swoich dzieci do naszego przedszkola. Rekrutacja trwa od 9.02 do 16.02.2024 r. Wnioski dostępne są w zakładce do pobrania oraz u dyrekcji przedszkola.

• URODZINY STYCZNIOWE

•

Wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu, radości oraz spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń dla solenizantów:

"PSZCZÓŁKI" - Julcia S.

"MISIE" - Ewelinka D., Karolinka D.

"MALI ODKRYWCY " - Blanka J.

•

Wnuki uwielbiają spędzać z Wami czas dlatego z utęsknieniem oczekiwały Waszej wizyty w przedszkolu.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie i nagradzanie gromkimi brawami wszystkich występów.

Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie montażu słowno-muzycznego oraz pięknych tańców, rodzicom za upieczone placki oraz Radzie Rodziców za przygotowanie ciast, kawy i herbaty dla dziadków.

• "100 BAJEK JANA BRZECHWY"

•

Wielki sukces naszych przedszkolaków w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "100 bajek Jana Brzechwy." Gratulacje za zajęcie I miejsca dla Kordianka Czchowskiego, III miejsca dla Marysi Bartusiak oraz wyróżnienie dla Alinki Sachy.

• WYJAZD DO TEATRU

•

Dzieci 5 i 6-letnie uczestniczyły w przedstawieniu pt. "Nasz Shrek" w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku, który pokazał dzieciom co to znaczy tolerancja oraz szacunek do drugiego człowieka.

• WIOSKA MIKOŁAJA

•

Nasze przedszkolaki wybrały się na przygodę do "Wioski Mikołaja" w Krainie Vesny.

Spotkanie z Mikołajem, zabawy z Elfami, pieczenie pierniczków i degustacja oraz zabawy na śniegu. Było super!!!

• URODZINOWO!

100 LAT!!!

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu dla naszych przedszkolaków obchodzących urodziny w listopadzie i grudniu:

PSZCZÓŁKI: Laura R.

MISIE: Leoś K., Kaja P.,

Jaś T., Piotruś Ż., Marcelinka Z., Wojtuś M.

MALI ODKRYWCY: Iga B., Marysia B., Madzia S., Marcel S., Marcel W., Michał W.

BYSTRZAKI: Filip J., Antoś P.,

Nikolka F., Matvii K.

• WSPÓLNE CZYTANIE

•

Wspólne czytanie o przygodach Fenka!

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa nasze przedszkolaki wysłuchały pięknych bajek czytanych przez zaproszonych gości, którym bardzo serdecznie dziękujemy!

Wójt Gminy Gnojnik Sławomir Paterek

Dyrektor Centrum Kultury - Ewa Świerczek

Pani z Referatu Oświaty - Małgorzata Karpiel

Dyrektor PSP - Lukrecja Chochlińska

Prezes Stowarzyszenia Łączy nas Uszew - Irena Klecka

Pani Maria Cebula

• SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

•

Coż to był za cudowny dzień! Dzień, na który dzieci czekały z niecierpliwością!

Do naszego przedszkola przybył Miokołaj obdarować prezentami nasze grzeczne przedszkolaki!

Mikołaju dziekujęjemy i do zobaczenia w przyszłym roku! :)

• PIECZEMY PIERNICZKI

• ANDRZEJKI

•

W naszym przedszkolu co roku podtrzymujemy tradycje związane z "Andrzejkami". Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzy chętnie brały udział w magicznym rytuale andrzejkowym.

• Konkurs recytatorski "Zdrowie"

•

W naszym przedszkolu odbyły się wewnętrzne eliminacje konkursu recytatorskiego pt. "Zdrowie". Wszystkie występy były bardzo ciekawe. Troje uczestników przeszło do następnego etepu. Ich występy zostaną nagrane i wysłane do Fundacji URODZENI -ZDROWI. Życzymy im sukcesów.

• DZIEŃ MISIA

•

Fantastyczny dzień z misiami w roli głównej!

Dzisiaj  świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Niespodzianką dla przedszkolaków był występ przygotowany przez mamy z Rady Rodziców oraz panią Martynę Lande. Dziękujemy za zaangażowanie i piękny pouczający występ :)

• SUKCES NASZEGO PRZEDSZKOLAKA

Szymon Pawełek z II grupy zajął II miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pani Jesień."

Gratulacje dla naszego  zdolnego przedszkolaka!